Dostawa i płatność

Dostawa

Wszelkie koszty związane z wysyłką torebek pokrywamy My!!

Torebkę dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres ( do domu, do pracy…) przez firmę kurierska. Pamiętaj, że kurierzy pracują w określonych godzinach, więc zaplanuj dobrze odbiór  i wysłanie przesyłki.

Jeśli mieszkasz na terenie Szczecina lub powiatu Polickiego, a chcesz mieć torebkę na już, to przywiezie Ci ją pracownik naszej firmy tego samego dnia, którego złożysz zamówienie. Pamiętaj, że ta usługa jest również bezpłatna!

Pamiętaj, aby sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera.

Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do nas info@myluxurybag.pl lub zadzwoń +48 660-693-157.


Płatność

Za torebki zakupione lub wypożyczone w naszym sklepie zapłacisz kartą kredytową lub debetową, szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jakości i bezpieczeństwa korzystania z serwisu Przelewy24.pl, zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.przelewy24.pl/