O nas

Jesteśmy firmą ceniącą sobie luksus i elegancję, dlatego w ofercie naszej wypożyczalni i sklepu znajdziesz tylko torebki od najlepszych projektantów świata, zarówno te z najnowszej kolekcji jak i cenione klasyki. Pomysł wzięliśmy z zachodu, gdzie wypożyczalnie i sklepy z używanymi torebkami działają prężnie od kilku lat i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Wiemy, że każda kobieta, choć na chwilę pragnie poczuć się jak gwiazda filmowa, dlatego zapewniamy dostęp do luksusu każdej z Was – od bizneswoman, która potrzebuje torebki na dłuższy okres czasu i zamiast zastawiać szafę ciągle nowymi okazami, wykorzysta My Luksury Bag jako wirtualną szafę; poprzez kobiety pragnące pokazać się na balu czy okazjonalnej imprezie z torebką budzącą zachwyt koleżanek; po kobiety, które nigdy nie mogłyby  pozwolić sobie na zakup drogiej torebki, a przez chwilę chciałaby taką posiadać, niczym asystentka Carrie Bradshaw z „Sexu w wielkim mieście”.

My Luxury Bag pozwoli Ci dosięgnąć najnowszych trendów oraz kultowych torebek za ułamek kosztów! Zatem nie czekaj i zatrzymaj luksusową torebkę….

….. na chwilę albo na zawsze!!!